제조업체 부품 번호CAY10-560J4LF
주문 코드
풀릴2691972
리릴링2008288RL
컷 테이프2008288
Product RangeCAY10 Series
귀하의 부품 번호
더 필요하세요?
포장 옵션
| 포장 유형 | 수량 | 단가: | 총계 |
|---|---|---|---|
컷 테이프 & 리릴링
| 수량 | 가격 |
|---|---|
풀릴
| 수량 | 가격 |
|---|---|
라인 메모 추가
이 주문에 한해 주문 확인서, 청구서, 발송장에 추가됨,
제품 정보
제조업체BOURNS
주문 코드
리릴링2008288RL
Product RangeCAY10 Series
기술 데이터 시트
Resistance56ohm
Network Circuit TypeIsolated
No. of Resistors4Resistors
Resistor Case / Package0804 [2010 Metric]
Resistor TerminalsConvex
Resistance Tolerance± 5%
Voltage Rating25V
Power Rating per Resistor63mW
Temperature Coefficient± 250ppm/°C
Resistor TypeArray
Resistor TechnologyThick Film
Resistor MountingSurface Mount Device
Terminal Pitch0.5mm
Power Rating125mW
Product Length2mm
Product Width1mm
Product Height0.35mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
기술 사양
Resistance
56ohm
No. of Resistors
4Resistors
Resistor Terminals
Convex
Voltage Rating
25V
Temperature Coefficient
± 250ppm/°C
Resistor Technology
Thick Film
Terminal Pitch
0.5mm
Product Length
2mm
Product Height
0.35mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Network Circuit Type
Isolated
Resistor Case / Package
0804 [2010 Metric]
Resistance Tolerance
± 5%
Power Rating per Resistor
63mW
Resistor Type
Array
Resistor Mounting
Surface Mount Device
Power Rating
125mW
Product Width
1mm
Product Range
CAY10 Series
Operating Temperature Max
125°C