제조업체 부품 번호RY2S-ULDC24V
주문 코드2787181
Product RangeRY Series
기술 데이터 시트
Contact ConfigurationDPDT
Coil Voltage24VDC
Contact Current3A
Product RangeRY Series
Relay MountingSocket
Coil TypeNon Latching
Contact Voltage VAC220V
Relay TerminalsQuick Connect
Contact Voltage VDC30V
Contact MaterialSilver
Coil Resistance750ohm
SVHCNo SVHC (15-Jan-2019)
제품 개요
- Slim contact
- 50mΩ Contact resistance
- -25 to 55°C Operating temperature range
애플리케이션
Industrial, Lighting
기술 사양
Contact Configuration
DPDT
Contact Current
3A
Relay Mounting
Socket
Contact Voltage VAC
220V
Contact Voltage VDC
30V
Coil Resistance
750ohm
Coil Voltage
24VDC