제조업체 부품 번호41.T70P015H-LF
주문 코드1191946
귀하의 부품 번호
2,231 재고
| 수량 | 가격 |
|---|---|
가격기준Each
주문 최소수량: 1
주문 배수수량: 1
라인 메모 추가
이 주문에 한해 주문 확인서, 청구서, 발송장에 추가됨,
제품 정보
기술 데이터 시트
Transducer FunctionSpeaker
Tones-
Supply Voltage Min1V
Supply Voltage Max5V
Resonant Frequency2.048kHz
Current Rating30mA
Sound Pressure Level (SPL)85dBA
Drive Circuit-
Capacitance-
Transducer MountingThrough Hole
Lead Wire-
IP Rating-
Housing MaterialNoryl
Operating Voltage Range1V to 5V
Operating Temperature Min-20°C
Operating Temperature Max60°C
Product Range-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2020)
제품 개요
The 41.T70P015HLF is a black Magnetic Transducer made of Noryl housing.
- 1.5V Rated voltage
- 16 ±4.5Ω Coil resistance
- Pin terminal
애플리케이션
Sensing & Instrumentation
기술 사양
Transducer Function
Speaker
Supply Voltage Min
1V
Resonant Frequency
2.048kHz
Sound Pressure Level (SPL)
85dBA
Capacitance
Lead Wire
Housing Material
Noryl
Operating Temperature Min
-20°C
Product Range
Tones
Supply Voltage Max
5V
Current Rating
30mA
Drive Circuit
Transducer Mounting
Through Hole
IP Rating
Operating Voltage Range
1V to 5V
Operating Temperature Max
60°C