IT-DALI-40/220-240/1A0-E
LED Driver, Dimmable, LED Lighting, 40 W, 57 V, 1.05 A, Constant Current, 198 V
제조업체INVENTRONICS
주문 코드4845318
Product RangeICUTRONIC - DALI (AstroDIM) IP20 Series
귀하의 부품 번호
주문 가능
제조업체 표준 리드 타임: 8주
입고 시 알림 요청
제조업체INVENTRONICS
주문 코드4845318
기술 데이터 시트
Power Supply ApplicationsLED Lighting
Output Power Max40W
Output Voltage Max57V
Output Current1.05A
LED Driver ModeConstant Current
Input Voltage Min198V
Input Voltage Max264V
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
Output Voltage Max
57V
Input Voltage Max
264V
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
Output Power Max
40W
Output Current
1.05A
Input Voltage Min
198V