IT-DX-75/220-240/1A0-NFC-E
LED Driver, LED Lighting, 75 W, 150 V, 1.05 A, Constant Current, 170 V
제조업체INVENTRONICS
주문 코드4928706
Product RangeIT DEXAL NFC IP20 Series
귀하의 부품 번호
주문 가능
여기에 관심 품목 등록
제조업체INVENTRONICS
주문 코드4928706
기술 데이터 시트
Power Supply ApplicationsLED Lighting
Output Power Max75W
Output Voltage Max150V
Output Current1.05A
LED Driver ModeConstant Current
Input Voltage Min170V
Input Voltage Max264V
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
Output Voltage Max
150V
Input Voltage Max
264V
SVHC
No SVHC (04-Feb-2026)
Output Power Max
75W
Output Current
1.05A
Input Voltage Min
170V