제조업체 부품 번호CPC1017N
주문 코드3218561
기술 데이터 시트
Contact FormSPST-NO (1 Form A)
Load Voltage Max60V
Load Current100mA
MOSFET Relay Package StyleSOP-4
Relay TerminalsGull Wing
On State Resistance Max16ohm
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
기술 사양
Contact Form
SPST-NO (1 Form A)
Load Current
100mA
Relay Terminals
Gull Wing
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
Load Voltage Max
60V
MOSFET Relay Package Style
SOP-4
On State Resistance Max
16ohm