제조업체 부품 번호MCRF03N0R2A250CT
주문 코드
리릴링2310328RL
컷 테이프2310328
Product RangeMCRF Series
귀하의 부품 번호
46,491 재고
더 필요하세요?
포장 옵션
| 포장 유형 | 수량 | 단가: | 총계 |
|---|---|---|---|
컷 테이프 & 리릴링
| 수량 | 가격 |
|---|---|
라인 메모 추가
이 주문에 한해 주문 확인서, 청구서, 발송장에 추가됨,
제품 정보
제조업체MULTICOMP PRO
주문 코드
리릴링2310328RL
Product RangeMCRF Series
기술 데이터 시트
Capacitance0.2pF
Voltage Rating25V
Capacitance Tolerance± 0.05pF
Operating Temperature Max125°C
Capacitor Case Style0201 [0603 Metric]
Automotive Qualification Standard-
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
제품 개요
- Surface mount multilayer ceramic capacitors
- High Q and low ESR performance at high frequency
- Ultra low capacitance
- High precision tolerance
- Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
애플리케이션
Telecommunications, Portable Devices
기술 사양
Capacitance
0.2pF
Product Range
MCRF Series
Operating Temperature Max
125°C
Voltage Rating
25V
Capacitance Tolerance
± 0.05pF