제조업체 부품 번호MCRF03N8R2B250CT
주문 코드
리릴링2310352RL
컷 테이프2310352
Product RangeMCRF Series
귀하의 부품 번호
26,454 재고
제조업체MULTICOMP PRO
주문 코드
리릴링2310352RL
Product RangeMCRF Series
기술 데이터 시트
Capacitance8.2pF
Voltage Rating25V
Capacitance Tolerance± 0.1pF
Operating Temperature Max125°C
- 96% of customers would recommend to a friend
기술 사양
Capacitance
8.2pF
Operating Temperature Max
125°C
Voltage Rating
25V
Capacitance Tolerance
± 0.1pF