제조업체 부품 번호MCSD75-390KU
주문 코드
리릴링1864140RL
컷 테이프1864140
Product RangeMC SD75 Series
귀하의 부품 번호
5,680 재고
더 필요하세요?
포장 옵션
| 포장 유형 | 수량 | 단가: | 총계 |
|---|---|---|---|
컷 테이프 & 리릴링
| 수량 | 가격 |
|---|---|
라인 메모 추가
이 주문에 한해 주문 확인서, 청구서, 발송장에 추가됨,
제품 정보
제조업체MULTICOMP PRO
주문 코드
리릴링1864140RL
Product RangeMC SD75 Series
기술 데이터 시트
Inductance39µH
RMS Current (Irms)1.15A
Inductor ConstructionUnshielded
Saturation Current (Isat)-
Inductor Case / Package-
DC Resistance Max0.16ohm
Inductance Tolerance± 10%
Product Length7.8mm
Product Width7mm
Product Height5mm
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
제품 개요
- Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
기술 사양
Inductance
39µH
Inductor Construction
Unshielded
Product Range
MC SD75 Series
DC Resistance Max
0.16ohm
Product Length
7.8mm
Product Height
5mm
RMS Current (Irms)
1.15A
Saturation Current (Isat)
Inductor Case / Package
Inductance Tolerance
± 10%
Product Width
7mm