제조업체 부품 번호PSE130-24
주문 코드1165774
No. of Outputs1 Output
Output Power Max130W
Output Voltage - Output 124VDC
Output Current - Output 15.42A
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output Connector5 Way Mini DIN
Power Supply Output TypeFixed
Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
SVHCNo SVHC (17-Dec-2014)
PSE130-24의 대체 제품
Output Power Max
130W
Output Current - Output 1
5.42A
Output Voltage - Output 1
24VDC
Output Voltage - Output 2
Output Connector
5 Way Mini DIN
Output Current - Output 3
Input Voltage VAC
90V AC to 264V AC