제조업체 부품 번호PSE16A-12-01
주문 코드1455354
기술 데이터 시트
Power Supply ApplicationsITE
No. of Outputs1 Output
Output Power Max15W
Output Voltage - Output 112VDC
Output Current - Output 11.25A
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output ConnectorBarrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Output Voltage - Output 3-
Output Current - Output 3-
Power Supply Output TypeFixed
Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
Product Range-
Plug TypeMains Plug Sold Separately
SVHCNo SVHC (17-Dec-2014)
PSE16A-12-01의 대체 제품
1개 제품을 찾았습니다.
기술 사양
Power Supply Applications
ITE
Output Power Max
15W
Output Current - Output 1
1.25A
Output Current - Output 2
Output Voltage - Output 3
Power Supply Output Type
Fixed
Product Range
SVHC
No SVHC (17-Dec-2014)
No. of Outputs
1 Output
Output Voltage - Output 1
12VDC
Output Voltage - Output 2
Output Connector
Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Output Current - Output 3
Input Voltage VAC
90V AC to 264V AC