제조업체 부품 번호PSE45-51212
주문 코드1165741
기술 데이터 시트
Power Supply ApplicationsITE
No. of Outputs3 Output
Output Power Max42W
Output Voltage - Output 15VDC
Output Current - Output 15A
Output Voltage - Output 212VDC
Output Current - Output 22A
Output Connector5 Way DIN
Output Voltage - Output 3-12VDC
Output Current - Output 3800mA
Power Supply Output TypeFixed
Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
Product Range-
Plug TypeMains Plug Sold Separately
SVHCNo SVHC (17-Dec-2014)
PSE45-51212의 대체 제품
1개 제품을 찾았습니다.
기술 사양
Power Supply Applications
ITE
Output Power Max
42W
Output Current - Output 1
5A
Output Current - Output 2
2A
Output Voltage - Output 3
-12VDC
Power Supply Output Type
Fixed
Product Range
SVHC
No SVHC (17-Dec-2014)
No. of Outputs
3 Output
Output Voltage - Output 1
5VDC
Output Voltage - Output 2
12VDC
Output Connector
5 Way DIN
Output Current - Output 3
800mA
Input Voltage VAC
90V AC to 264V AC